Nasıl çalışıyoruz ?

Ürün Tespit ve Tedarik

*Öncelikle ürünün tespiti sizin tarafınızdan(sitedeki katalog veya resimler ile) yada ürün hakkında gereken bilgi-model-numune veya numuneye ait resimler tarafımıza sosyal medya uygulamaları(whatsup, facebook, instegram vb.) yada  e-mail aracılığı ile ulaştırılır.

*Ürünün tespiti üzerine stok durumu kontrol edilir varsa fiyat e-mail, telefon veya sosyal medya uygulamaları ile size bilgi verilir. Stok durumunda olmayan ürünler içinde gene ayni iletişim kanallarıyla size bilgisi ve teslim süresi belirtilir.

*Talebiniz üzerine istenirse aynı ürünün yan sanayileri Çin, Rusya ve Avrupa başta olmak üzere araştırılır varsa fiyatları ve teslim süreleri tarafınıza iletilir.

Ürün Teslim Sonrası

*Alımı gerçekleştirilen ürünlerde fabrika hatası veya teslim alınırken görünen bir sorun karşısında(72 saat içinde) ürün sorumluluğunu üstlenip gereken işlemleri gerçekleştirmek firmamızın sorumluluğu altındadır.

*Elektronik ürünlerde kullanıcı hatası olmaksızın oluşacak tüm arızalar 1 yıl garantimiz altındadır eğer ürün Türk menşei ise bu 2 yıl olarak işleme alınacaktır.